עלינו

גיא סוכנויות וצעצועים בע"מ היא חברה רב גונית ודינמית, המייבאת ומשווקת ציוד, ריהוט ומשחקים לילדים, ומתמחה במתן פתרונות לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

תחומי התמחותנו הינם:

גני ילדים – אנו מציעים כל שנדרש לגני ילדים, כולל: משחקים דידקטיים והתפתחותיים, משחקי הרכבה, ריהוט, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד משרדי ועוד.

תחום החינוך המיוחד – אנו מספקים ציוד ומשחקים מגוונים המותאמים לצרכיהם של ילדי החינוך המיוחד. אנו מתמחים בעבודה עם קלינאי/ות תקשורת, מרפאים/ות בעיסוק ועם מרפאים/ות באמנות. אנו מספקים ציוד מגוון ומשחקים איכותיים לגני חינוך מיוחד : מעונות שיקומיים, גנים לילדים עם עיכוב התפתחותי ושפתי, גנים תקשורתיים ולגנים המיועדים לילדים עם לקויות מוטוריות, CP. אנו מתמחים גם בהתאמת ציוד ומשחקים לבתי ספר, מרכזים לגיל הרך, מכונים להתפתחות הילד של קופות החולים, מרכזים טיפוליים בבתי חולים ועוד.

לקוחות פרטיים – בחנותנו מגוון גדול של צעצועים ומשחקים איכותיים, המעשירים את עולמם של הילדים ומעניקים להם שעות רבות של אושר והנאה. 

הנכם מוזמנים להתרשם מהמגוון הרחב הנמצא בחנותנו, ואנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בבחירת המוצרים שיהיו בעלי השפעה חינוכית ומקדמת על הילדים וגם ישמחו את לבם!
גיא סוכנויות - לילדות מאושרת ועשירה בחוויות.